Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras – neformalaus ugdymo įstaiga, įsikūrusi nuostabioje vietoje – miesto rekreaciniame parke, netoli Salduvės piliakalnio, apsupta Talkšos, švedės ir Ginkūnų vandens telkinių.
Jaunųjų gamtininkų centro ugdytiniai praleidžia daug laiko gamtoje: žirgininkai treniruoja žirgus, vaistažolininkai augina augalus mokomajame sklype, zoologai stebi gyvąją gamtą natūralioje aplinkoje.
Jaunųjų gamtininkų centrą lanko apie 400 vaikų. Ugdytiniams organizuojami įvairūs renginiai: šventės, konkursai, viktorinos, varžybos ir t.t.
Vaikai aktyviai dalyvauja miesto, šalies bei užsienio renginiuose ir varžybose. Jaunieji raiteliai yra iškovoję ne vieną garbingą apdovanojimą Lietuvos ištvermės jojimo čempionatuose, o kinologų būrelio nariai skina laurus ir tarptautinėse varžybose.

JŪS galite padėti įstaigai, pervedant 1,2 proc. savo pajamų mokesčių. Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su deklaracija. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų.

Prašymą gyventojas gali pateikti tokiais būdais:

  • elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS);
  • įteikti tiesiogiai VMI. Užpildytą popierinę formą galima pateikti bet kurioje VMI;
  • atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą). Užpildytą popierinę formą galima atsiųsti į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.

Svarbu: nuo 2022-01-01, skiriant pajamų mokesčio dalį už 2021 m. ir vėlesnius mokestinius laikotarpius, bus priimama ir nagrinėjama tik elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) pateikta prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį forma FR0512.

1,2 proc. paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti iki gegužės 1 dienos.

Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras
Įmonės kodas: 190539984
adresas: Žuvininkų 18, Šiauliai.
A/s – LT60 7300 0100 7572 2996  

Mes dirbame JŪSŲ vaikams. Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Šiaulių jaunųjų gamtininkų centrą ir skyrusiems 1,2 procentus pajamų mokesčio. Jūsų parama mums labai naudinga ir svarbi.

Nuoširdus ačiū už Jūsų paramą!

Įmonės kodas – 190539984
Įmonės pavadinimas – Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras
Adresas – Žuvininkų g. 18, Šiauliai
A/s – LT60 7300 0100 7572 2996