Įdomiosios pamokėlės

Paskelbta: 2014-01-14 14:57:21 / Atnaujinta 2017-03-23 13:13:19


Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras

kviečia į edukacinius užsiėmimus

 Užsiėmimo (45 min.) kaina  1,20 Eur/vaikui, minimalus skaičius grupėje – 12 vaikų.

Registruotis tel. 8650 66871

 

Pavadinimas

Aprašymas

Užsiėmimo vedimo laikas

„Šalia arklio“

(mokyt. Inga Vasiliauskienė)

 

Vaikai bus supažindinti su žirgų charakterio, biologinėmis bei psichologinėmis savybėmis, priežiūra, treniravimu, žirgų sporto rūšimis. Už papildomą mokestį galima užsisakyti pasijodinėjimą žirgais ar pasivažinėjimą karieta/rogėmis (skirta ikimokyklinukams, 1-12 klasėms.)  

I-V iki 14.00 val.

„Papūgų karalystė“

(mokyt. Ilona Sakalauskienė)

Užsiėmimo metu susipažinsime su egzotinių papūgų rūšimis, jų atstovais gyvenančiais gyvajame kampelyje. Bus supažindinti su papūgų gyvenimo būdu, elgsena, ypatingais gebėjimais, priežiūros ypatumais (skirta ikimokyklinukams, 1-4 klasėms.)  

I-V iki 12.00 val.

 

„Gyvūnijos pasaulyje“

(mokyt. Ilona Sakalauskienė)

Užsiėmimo metu moksleiviai bus supažindinti su gyvojo kampelio gyvūnais – paukščiais, ropliais, graužikais ir kt. Moksleiviai sužinos įdomių faktų apie gyvūnus, atliks užduotis, bus suteikta galimybė paglostyti, pabendrauti su gyvūnu (skirta 4-10 klasėms.)                           

I-V iki 12.00 val.

 

„Ūsuotųjų olimpiada“

(mokyt. Ilona Sakalauskienė,

Inga Ivanauskienė) 

Vaikai sužinos įdomesnius dalykus iš tarakonų gyvenimo, susipažins su jų rūšimis iš arčiau (Madagaskaro šnypščiantieji, Dubijos, Kaukolėtieji, Amerikiniai tarakonai). Užsiėmimo metu turės galimybę paliesti, atlikti užduotis ir sudalyvauti ūsuotųjų olimpiadoje (skirta ikimokyklinukams, 1-4 klasėms).  

I-V iki 12.00 val.

 

Pažinkime katę

(muziejaus vadovė Ernesta Daukšienė )

Užsiėmimų metu kartu su vaikais ieškosime atsakymų į įvairiausius klausimus apie kates, žaisime žaidimus, sužinosime apie kačių mitybą, švarą, veisles ir jų ypatumus. Užsiėmimas vyksta Katinų muziejuje (Skirta ikimokyklinukams, 1-4 klasėms). Šią pamokėlę užsisakyti tel. 8 683  698 44  

 II-V, nuo 10 val.

užsisakyti

tel. 8 683 698 44

„Judesio pievelė“

(mokyt. Rima Liorančienė)

Žaismingas užsiėmimas su įvairiomis aktyvaus laisvalaikio priemonėmis: balansiniais kamuoliais, kalneliais, pagalvėlėmis, tampriomis gumomis (skirta šešiamečiams, 1-4 klasėms).  

 II-V iki 12.00 val.

„Kamuolių aerobikos pamoka“

(mokyt. Rima Liorančienė)

Efektingas, linksmas ir saugus užsiėmimas su aerobikos kamuoliais padės stiprinti kūno motoriką, mikro raumenis, pilvą, sėdmenis…(skirta ikimokyklinukams (nuo 5 m.), 1-12 klasėms.)  

II-V iki 12.00 val.

„Gamtos labirinto lobis“

(mokyt. Rima Liorančienė)

Gamtininkų centro pastate ir šalia esančioje gamtoje surasti gamtos paslapčių užuominas, išspręsti užduotis, kurios nuves link gamtos lobio (skirta šešiamečiams ir 1-4 klasėms.)  

II-V iki 12.00 val.

„Žaidžiame su parašiutu“

(mokyt. Rima Liorančienė)

Nuotaikinga, ypatinga judėjimo programa gamtoje ar erdvioje salėje su dideliu parašiutu. Išmoksime judėti kitaip, pasisemsime daug teigiamų emocijų (skirta ikimokyklinukams,1-12 klasėms.)  

 II-V iki 12.00 val.

„Florariumas“

(mokyt. Inga Ivanauskienė )

Moksleiviai savo rankomis susikurs mažytį augalų pasaulį stikliniame inde, atliks praktines užduotis su augalais, sužinos įdomybių iš stebuklingo augalų pasaulio (skirta ikimokyklinukams.)

Pastaba. Kiekvienam edukacijos dalyviui reikia su savimi atsivežti 0,5 l stiklainį.

 

I-V iki 16.00 val.

„Linksmieji margučiai“

(mokyt. Rima Liorančienė)

Prisiminsime senus Šv. Velykų papročius, išbandysime margučių marginimo būdą naudojant bičių vašką. Kiekvienam pamokėlės dalyviui turėti du kietai virtus kiaušinius (skirta ikimokyklinukams, 1-4 klasėms.)  

 II-V iki 12.00 val.

„Gamtos stebuklai Talkšos ekologiniame take“

(biologijos skyriaus vadovė Inga Ivanauskienė)

Edukacijos metu bus aplankoma dalis Talkšos ekologinio tako stotelių, atliekamos gamtos stebėjimo, gamtotyros ir kt. užduotys. Dalyviai  bus aprūpinti priemonėmis užduočių atlikimui (skirta nuo 5 metų amžiaus bei 1-5 klasėms).  

I-V nuo 9.00-15.00 val.

Organizuojama ir žygis-edukacija Talkšos ekologiniame take vyresnių klasių moksleiviams (nuo 6 klasės) bei suaugusiems. Daugiau informacijos žiūrėti skyriuje „Paslaugos“.

IŠVAŽIUOJAMOJI EDUKACIJA : isvaziuojamoji edukacija 2017 m

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

 

Jodinėjimas žirgu 5 min.(asmeniui) – 1,50 Eur

Jodinėjimas žirgu 1 val. (visai grupei) – 13,00 Eur.

Pasivažinėjimas karieta/rogėmis (1 val.) – 24,00 Eur. LAIKINAI NETEIKIAMA.

 

Apsilankymas Katinų muziejuje ir gyvajame kampelyje: moksleiviams – 1,00 Eur,

ikimokyklinukams – nemokamai.